Home / Registrace - uživatelský a obchodní profil

UŽIVATELSKÝ PROFIL   

 • Registrace je pro všechny uživatele povinná a je zdarma, bez následných závazků.
 • Jako registrovaný uživatel můžete na Najdi barefoot volně a bez jakýchkoli poplatků nakupovat i prodávat.

    PŘEHLED A POPIS SLUŽEB, KTERÉ BAZAR NABÍZÍ:

 • NÁKUP A PRODEJ - všichni registrovaní uživatelé mohou na bazaru Najdibarefoot.cz ZDARMA nakupovat a prodávat. Placeným členstvím můžete získat další zvýhodnění pro pohodlnější nákup a prodej
   
 • OBLÍBENÉ  - možnost uložit si inzerát, který vás zaujal. Všechny oblíbené inzeráty se ukládají v profilu uživatele. Jedním kliknutím tak máte všechny inzeráty na jednom místě a kdykoli se k nim můžete jednoduše a rychle vrátit bez opakovaného vyhledávání. 
   
 • VLASTNÍ HLEDÁNÍ - tato funkce vám nabízí nastavit si parametry bot, které hledáte a uložit si je do svého profilu. Na základě těchto uložených hledání Vám do emailu přijde upozornění na nové inzeráty odpovídající Vaší poptávce, nejdéle do hodiny od jejich vložení.
   
 • PRODLOUŽENÍ INZERÁTU - z důvodu aktuálnosti nabídky je platnost prodejních inzerátů 3 měsíce. Před vypršením této lhůty bude prodejce informován o blížícím se automatickém vymazání inzerátu s možností prodloužení. V případě, že jej prodejce včas neprodlouží, je inzerát považován za neaktuální a bude z smazán. Pokud již prodejce využil povolené možnosti prodloužení inzerátu, bude inzerát smazán.
   
 • POČET PRODEJNÍCH INZERÁTŮ - je maximální množství aktivních prodejních inzerátů v jednu chvíli. Pokud nějaké boty prodáte, inzerát smažete nebo mu skončí platnost, můžete vystavit inzerát nový. Počty aktivních inzerátů se liší podle úrovně členství. 
   
 • TOPOVÁNÍ - Topování umožňuje inzerát posunout na přední pozice zobrazování. Díky tomu se i několik týdnů či měsíců starý inzerát zobrazuje mezi nejnovějšími nabídkami. 

 

OBCHODNÍ PROFIL

 • Na Najdibarefoot.cz mají možnost prodeje barefootových bot i drobní výrobci, především ti, kteří nemají vlastní eshop či jiný fungující prodejní kanál a nabízejí zakázkovou výrobu pro malou klientelu. Kromě výrobců obuvi na zakázku zde mohou nabízet své služby i organizátoři a realizátoři kurzů výroby BF obuvi. 

 • Výrobci a organizátoři kurzů mají registraci stejně jako všichni uživatelé povinnou. Registrace je zpoplatněna dle aktuálního ceníku. Výrobci a organizátoři kurzů jsou vyčleněni do samostatné skupiny prodejců, aby byly jejich nabidky přehedně zobrazeny. Každý nově registrovaný výrobce / organizátor kurzů má 30-ti denní zkušební lhůtu, během níž si může vyzkoušet služby a prodej na bazaru zcela zdarma. Po uplynutí této lhůty bude vyzván k zaplacení ročního poplatku. Pokud nebude poplatek uhrazen, bude obchodní účet deaktivován a inzeráty skryty. 

 • Výrobce může ze svého obchodního profilu prodávat pouze obuv novou, vlastnoručně vyrobenou na zakázku pod svou značkou nebo přezdívkou. Pro ostatní nákup a prodej použitého bazarového zboží si musí na bazaru založit druhý "soukromý" účet. 
 TARIF  OBCHODNÍ PROFIL
 Poplatek za rok  1 500Kč 
 Dostupné služby  Nabídka zakázkové výroby a kurzů výroby BF obuvi  
 Platnost inzerátu  bez omezení
 Prodloužení 1 měsíc  -
 Počet prodejních inzerátu  6
 Topování  1x za 14 dní

 

    Copyright ©2019 René Kolb