Home / Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY

   1. ÚVOD

   1.1. Provozovatelem serveru Najdi barefoot  je Mgr. Kateřina Lichtenbergová, adresa: Třída SNP 310/35, Hradec Králové,  IČ: 08432562
   1.2. Server najdibarefoot.cz zprostředkovává bazarový nákup a prodej obuvi, která splňuje kritéria barefoot nebo barefoot kompromisní obuvi a barefootové obuvi vyrobené na zakázku. 
   1.3. Provozovatel bazaru je pouze zprostředkovatelem nákupu a prodeje, nenese odpovědnost za kvalitu a původ nabízeného zboží a neřeší případné reklamace.

   2. REGISTRACE

   2.1. Všichni nakupující i prodávající jsou povinni se zaregistrovat.
   2.2. Registrace není zpoplatněna.

   3. UŽIVATELÉ BAZARU

   3.1. Uživateli bazaru se rozumí všichni registrovaní nakupující, prodávající i výrobci
   3.2. Všichni uživatelé jsou povinni se seznámit a dodržovat obchodní podmínky a
pravidla bazaru. Nedodržení a opakované porušování může být důvodem pro vymazání prodejních inzerátů a zrušení registrace na bazaru.

   4. NÁKUP A PRODEJ

       4.1. PRODEJNÍ ZBOŽÍ

              4.1.1. Na bazaru najdibarefoot.cz je možné prodávat barefoot obuv zakoupenou v České republice, stejně tak i v zahraničí. Vždy musí být ale uvedená značka nebo původ obuvi a její skutečný stav.
              4.1.2. Je možné zde nabízet i barefootovou obuv vyrobenou na zakázku nebo zakázkovou výrobu obuvi.
              4.1.3. Je zakázáno prodávat jinou obuv nebo jakékoli jiné zboží, které neodpovídá zaměření tohoto  bazaru. Porušení tohoto pravidla je důvodem pro blokování registrovaného účtu prodejce provozovatelem bazaru.

      4.2. PRODEJNÍ INZERÁT

            4.2.1. Umístění prodejního inzerátu není nijak zpoplatněno ani zatíženo provizní platbou po prodeji zboží.
            4.2.2. Prodejce je povinen zboží v prodejním inzerátu dostatečně a pravdivě popsat, inzerát opatřit aktuálními fotografiemi, které nebudou získané z žádných veřejných ani cizích soukromých zdrojů. Porušení tohoto pravidla, neuvedení důležitých informací o stavu prodávané obuvi nebo jiné klamání nakupujících je důvodem pro smazání inzerátu provozovatelem nebo blokování registrovaného účtu prodejce provozovatelem bazaru.

   5. KOMERČNÍ PRODEJ

       5.1. Na bazaru je možné se registrovat i pod obchodní profil. Tento způsob prodeje mohou využívat drobní výrobci barefootových bot šitých na zakázku, dále pak organizátoři a realizátoři kurzů na výrobu barefootových bot. 
      5.2. Pro zakázkové výrobce a organizátory kurzů je na registraci navázán i poplatek pro poskytovatele služeb. Poplatek se platí jednou ročně.

   6. PROVOZ BAZARU

       6.1. Provozovatel bazaru nemůže zaručit nepřetržitou funkčnost prodejního serveru a nenese odpovědnost za případné výpadky služby Najdibarefoot.cz a s nimi možné ztráty dat, fotografií a inzerátů uložených uživateli v systému.
       6.2. Provozovatel si vyhrazuje právo upravovat a měnit chod serveru, případně cen za zpoplatněné služby.

   7. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

      7.1. Provozovatel serveru najdibarefoot.cz a zároveň správce osobních údajů zpracovává osobní a identifikační údaje uživatele dle příslušné legislativy. 
      7.2. Podrobné informace jsou rozepsány v samostatném článku o
Ochraně osobních údajů.
      7.3. Uživatel dává při registraci souhlas se zpracováním osobních údajů a potvrzuje tím, že se s pravidly zpracování osobních údajů seznámil a rozumí jim. 

   

    Copyright ©2019 René Kolb