Home / FAQ

1) Proč používat bazar Najdibarefoot.cz ? 

Najdibarefoot.cz není jen bazar. Je to místo, kde můžete  rychle a hlavně pohodlně nakoupit a prodávat barefootové boty. Najdibarefoot.cz v první řadě šetří váš čas při nákupu a prodeji bazarových barefootových bot. 

- Oproti běžným bazarům, má každý uživatel svůj účet, kde si vše snadno spravuje, ukládá si oblíbené inzeráty a může si nastavit kritéria bot, které hledá. 

- Najdibarefoot.cz nabízí unikátní filtry pro vyhledávání - např. podle města osobního předání a také soubor volitelných placených služeb, které urychlí prodej a usnadní vyhledávání a nákup na bazaru.

- Prodej je aktivně podpořen pravidelnou rozesílkou nově vložených inzerátů podle reálné poptávky nakupujících.

- Najdibarefoot.cz umožňuje prodej i drobným zakázkovým výrobcům  barefootových bot a nabídku kurzů výroby a šití barefootové obuvi, a to jak klasických s fyzickou účastí, tak i on-line kurzů. 
 

2) Co zde mohu podávat?

- Na bazaru Najdibarefoot.cz je povoleno prodávat obuv z druhé ruky, která splňuje kritéria barefoot obuvi.  Mohou zde tedy prodávat obuv její samotní uživatelé, nikoli prodejci a živnostníci. 

- Výjimkou jsou drobní výrobci, kteří nabízejí zakázkovou výrobu barefootové obuvi a organizátoři a provozovatelé kurzů výroby barefoot bot. 
 

3) Kolik za prodej zaplatím? 

 Za nákup a prodej bazarových bot neplatíte nic.

- Zpoplatněna je pouze obchodní část prodeje - nabídka zakázkové výroby, či prodej hotových bot od výrobce a nabídka kurzů. 
 

4) Co se stane, když zapomenu včas prodloužit placený tarif?

- Až se bude blížit konec zaplaceného období, napíšeme Vám a upozorníme na potřebu členství s placeným
tarifem prodloužit.

- Pokud si výrobce či realizátor kurzů svůj tarif včas neprodlouží, jeho profil bude deaktivován a inzeráty se nebudou zobrazovat. Po uhrazení částky se účet opět aktivuje. 

    Copyright ©2019 René Kolb